Nõuded ja Tingimused

Palun võtke mõni minut, et lugeda järgmisi nõudeid ja tingimusi hoolikalt. Need sisaldavad olulist teavet teile kui ostjale ja kehtivad kõigi meie veebisaidilt ostetud ja kasutatud toodete kohta.

Hulgitec e-poe üldtingimused on koostatud vastavalt tarbijakaitseseadusele, isikuandmete kaitse seadusele (PDPA-1) ja elektroonilise side seadusele.

Hulgitec austab teie privaatsust. Käsitleme teie isikuandmeid lugupidavalt. Vastutame kogu teie poolt meile edastatud isikliku teabe, näiteks nime, aadressi ja muu kohustusliku teabe eest, mida on vaja nii registreerimisel kui ka Hulgiteci tellimisel.

Veebipoodi Hulgitec (edaspidi “pood”) haldab:

 • Ettevõte: Hulgitec OÜ / Biohansa
 • Aadress: Tallinn, Estonia
 • Reg. nr: 12651760
 • Telefon: +372 54277541
 • Emailinfo@biohansa.ee

mis on ka e-kaubanduse pakkuja (edaspidi „müüja” või „Hulgitec”).

Tingimused reguleerivad veebipoe Hulgitec toimimist, kasutaja õigusi ja kohustusi ning kaubandust ja müüja ja ostja vahelisi ärisuhteid.

Ostjat kohustavad ostmise ajal kehtivad tingimused (veebipõhise tellimuse esitamine). Veebipõhise tellimuse esitamisel hoiatatakse kasutajat iga konkreetse korra kohta, mille ta kinnitab tellimuse esitamisel veebis.

Järgmised tingimused kehtivad kõigi Hulgiteciga või tema nimel või tema nimel sõlmitud toodete, pakkumiste, teenuste ja lepingute suhtes, kui kirjalikult pole teisiti kokku lepitud.

Kogu Hulgitec poest leitud sisu ja selle alamdomeenid on Hulgitec omand ja seda ei tohi ilma meie selgesõnalise kirjaliku nõusolekuta avaldada, muuta, edasi levitada ega kasutada.

Jätame endale õiguse keelduda ükskõik kellelt igal ajal teenindamisest.

Alljärgneva tõlgendamise mitmetähenduslikkust ei saa kasutada koostaja vastu.

Juurdepääsetavuse teave

Müüja kohustub ostjat enne lepingu või pakkumisega sidumist esitama järgmise teabe:

 • Ettevõtte andmed (nimi ja tegevuskoht, registreerimisnumber)
 • Kontaktteave, mis võimaldab kiiret ja tõhusat suhtlemist (e-post, telefon)
 • Toodete põhiomadused (sealhulgas müügijärgsed teenused ja garantiid) ja selle teabe kehtivusaeg,
 • Toodete saadavus (kõik saidil pakutavad tooted peaksid olema saadaval mõistliku aja jooksul)
 • Kättetoimetamisühikud (ja kättetoimetamise viis, koht ja aeg)
 • Hinnad peavad olema selgelt ja ühemõtteliselt määratletud ning olema selge, kas need sisaldavad makse, transpordikulusid ja muid tasusid ning selle teabe kehtivusaega,
 • Nende andmete makseviis ja edastamine või täitmine ja kehtivus,
 • Pakkumise kehtivus,
 • Kaebuse tõlgendamine, sealhulgas kontaktisiku andmed.

Kasutajad ja registreerimine

Kasutades Hulgitec poodi ja nõustudes meie tingimustega, nõustute, et olete oma elukohariigis sobivas vanuses või olete vastutava hooldaja nõusolek.

Veebipood Hulgitec võimaldab kasutada registreeritud ja registreerimata kasutajaid (edaspidi „kasutajad“). Hulgiteci registreerumiseks peab klient registreerima registreerimislehe kaudu konto.

Registreerimisel hangib e-poe kasutaja kasutajanime ja parooli. E-posti aadress, kasutajanimi ja parool määratlevad ja ühendavad andmesisestuse registreeritud kasutaja ühemõtteliselt. Kliendi ainuvastutus on tagada, et volituste andmed on usaldusväärsed. Kui kasutaja soovib e-posti aadressi igal ajal muuta teiseks e-posti aadressiks, tuleb saata päring aadressile info@biohansa.ee.

Oma sisselogimisvolituste kaitsmine on ainult kliendi kohustus, kuna need on rangelt konfidentsiaalsed. Hulgitec ei vastuta sisselogimisvolituste kuritarvitamise eest ja eeldab, et klient on meie veebisaiti kasutav isik.

Kui klient kahtlustab, et tema volikirju on rikutud, peab ta volitusi muutma võimalikult kiiresti.

Hulgitec töötajad ei küsi kunagi teie parooli.

E-kirjaga ühe sisestuse kaudu saab kasutaja külaliseks. Nii omandab registreeritud kasutaja külalisena ostuõiguse veebipoes Hulgitec.

Tooted ja teenused

Jätame endale õiguse mis tahes toodet igal ajal muuta või tootmisest loobuda, ilma et vastutaksime kliendi või kolmanda osapoole ees.

Meid ei saa pidada vastutavaks meie toodete värvi, lõhna või maitse muutuste eest. 

Me jätame endale õiguse, kuid me ei ole kohustatud, oma äranägemisel piirame müüki ühelegi üksikisikule, kolmandale osapoolele, jurisdiktsiooni või geograafilisele piirkonnale.

Aeg-ajalt võime oma veebisaidi kaudu pakkuda oma toodetega seotud eripakkumisi ja teenuseid. Jätame endale õiguse peatada ja kontrollida selliseid pakkumisi oma äranägemise järgi.

Me ei saa garanteerida, et meie teenused on katkematud või vigadeta. Sellises olukorras võtab Hulgitec lahenduse leidmiseks ühendust kliendiga.

Soovitame klientidel nende saamise ajal oma tooteid kontrollida ja puuduste ilmnemisel pöörduge meiega kohe.

Kui toode on kohale toimetatud ja tema määratud aadressi aktsepteerib, kantakse risk kliendile üle.

Teave

Ühtegi Hulgitec edastatud teavet ei tohiks võtta kui nõu või meditsiinilist teadmist, mis on üksnes üldotstarbeline. Kõik otsused, mis tehakse ainult sellel veebisaidil sisalduva teabe põhjal, tehakse teie vastutusel.

Jätame endale õiguse muuta mis tahes teavet või sisu, mis meie veebisaidil on, ja tuletatud kirjandust. Nõustute, et muudatuste jälgimine on teie kohustus.

Kuigi me püüame tagada, et kogu teave meie veebisaidil ja sellest tuletatud kirjanduse kohta oleks õige, võib aeg-ajalt esineda trükivigu või puudusi. Jätame endale õiguse neid parandusi oma äranägemise järgi parandada, samuti uuendada või tühistada tellimusi, mida see võib mõjutada.

Tellimine

Tellimiseks on vajalik lisada toode ostukorvi, valida transpordi ja makseviis ning tasuda arve. E-poes Hulgitec müüja ja ostja vahel sõlmitakse ostu-müügileping hetkel, mil Hulgitec saadab ostjale esimese e-kirja tema tellimuse oleku kohta (pealkirjaga: “Teie tellimus on vastu võetud.”). Alates sellest hetkest on kõik hinnad ja muud tingimused fikseeritud ning kehtivad nii müüjale kui ostjale. Ostja on isik, kelle andmed on tellimuse vormistamisel märgitud. Kliendiandmete hilisem muutmine pole võimalik. Ostuleping (st esimene e-kiri tellimuse oleku kohta) salvestatakse serverisse elektrooniliselt.

Makseviisid

Enne kauba lähetamist tuleb kliendilt makse tasuda. Hulgitec on isikuandmete vastutav töötleja aga edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Jätame endale õiguse valida ja muuta vastuvõetavaid makseviise.

Jätame endale õiguse keelduda tellimustest või teenustest või nende tühistamisest oma äranägemise järgi.

Teie, klient, nõustute tagama, et kogu konto teave on ajakohane ja asjakohane. Hulgitec ei vastuta ebatäpse teabe põhjustatud viivituste ega lisakulude eest.

Juhul, kui kliendi tellimus või teenus tühistatakse, seda piiratakse või peatatakse, püüab Hulgitec mõistlikes piirides olukorra selgitamiseks kliendiga ühendust võtta.

Krediitkaart

Krediitkaardiga maksmist peetakse üheks kõige tavalisemaks ja ohutumaks Interneti-maksete tegemise viisiks. Hulgiteci aktsepteerime nii Visa kui MasterCard’i. Selle makseviisi kasutamiseks sisestage oma kaardi andmed, kehtivusaeg ja kolmekohaline turvakood (asub kaardi tagaküljel) vastavale lehele. Teie maksed tuleks teha kohe ja me hakkame teie tellimust kohe ette valmistama.

Makse kinnitamiseks on vaja sisestada lisakood 3D Secure (Verified by Visa või Mastercard Secure Code). 3-D turvaline on rahvusvaheline turvastandard, mis on loodud parandatud turvalisuse ja autentimise tagamiseks, kui kasutate deebet- või krediitkaarte veebiostude tegemisel. Seda toetavad MasterCard (“MasterCard SecureCode”) ja Visa (“Verified by Visa”). See võetakse kasutusele tehingu tegemise hetkel ja hõlmab tavaliselt seda, et kaardi väljastanud pank palub kliendil sisestada pääsukood või parool, et tõestada, et ta on kaardi seaduslik omanik. See töötati välja selleks, et vähendada krediitkaardi loata kasutamise ohtu kolmandate isikute poolt. Lisateabe saamiseks pöörduge väljastanud panga poole.

Arved

Ostu eest tasumise viisi kinnitamisel saadetakse arve teie e-posti aadressile (.pdf või .jpg formaadis) kohe pärast paketi üleandmist või teie paketi sees.

Arve sisaldab teavet hinna ja kõigi ostuga seotud kulude kohta ning teatist lepingu ülesütlemise õiguse kohta.

Ostja on kohustatud enne tellimuse esitamist kontrollima teabe õigsust. Hiljem ei arvestata esitatud arvete õigsusega seotud vastuväiteid.

Hinnad

Hulgitec veebisaidil olevad hinnad ei sisalda käibemaksu, kui pole sõnaselgelt sätestatud teisiti. Võimalikud lisakulud kuvatakse eraldi.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamise ajal ega ole eelnevalt kindlaks määratud.

Valuuta on EUR (€).

Hinnad kehtivad ülalnimetatud makseviisidega maksmise korral ülalkirjeldatud tingimustel.

Tootjal on õigus muuta hindu ilma ette teatamata.

Võib juhtuda, et hinnateave on vale. Sel juhul või juhul, kui tellimuse töötlemise vahel ilmneb hinnamuutus, lubab Hulgitec ostjal ostu tühistada.

Sooduskood

Sooduskoodid pakuvad ostmisel mitmesuguseid eeliseid ja on ajaliselt piiratud. Aktiivse reklaamikoodi leiate tiitellehe kuulutuselt, meie e-posti aadressilt või muust meediumist.

Sooduskoodi muutmine sularaha jaoks pole võimalik. Juhul, kui ostu väärtus on suurem kui vautšeri väärtus, peab sooduskoodi omanik leppima lisatasuga. Ostu väärtus peab olema suurem kui sooduskood või voucheri väärtus.

Saadetise info

Uusimad tehnikad ja teenused tagavad teie paketi ohutu, turvalise ja õigeaegse saabumise. Kõik tooted tarnitakse diskreetsetes, märgistamata pakendites.

Postikulud sõltuvad teie valitud teenindustasandist. Saadetise hind arvutatakse kassas.

Kõik meie toodete rahvusvahelisse riiki saatmise tollimaksud, impordimaksud või üldised maksud või lõivud lähevad tarbijale, me ei saa nende lisatasude eest vastutada.

Kättetoimetamise teave

Teie paketi tarneaeg sõltub teie valitud teenindustasandist. Tarned EL-i riikidesse kestavad tavaliselt 2–8 tööpäeva, väljaspool ELi asuvatesse riikidesse kuni 20 tööpäeva (kaugete riikide puhul). Pidage meeles, et tavalised tarneajad võivad olenevalt sihtkohast erineda ja sõltuvad riiki sisenemisest koos muude muutujatega. Kasutame ELi tarneteks erinevaid koostööpartnereid NAVAKA ja Schenker jt.

Tagastamisreeglid

Teie toote kõlblikkusaeg on 2 aastat pärast ostmist ja 6 kuud pärast toote avamist. Igal konkreetsel CBD-tootel on individuaalne säilivusaeg, seega peate selle nägemiseks viitama omale.

Vigaste või kahjustatud esemete kättesaamisel on kliendil 14 päeva jooksul pärast kauba vastuvõtmist ja kättesaamist tarneaadressil õigus kliendil teatada (info@biohansa.ee) lepingust taganemiseks ilma, et tal oleks põhjendada oma otsust. Tähtaeg algab üks päev pärast omandamist. Ainukesed kulud lepingust taganemisele on tarbijale kauba tagastamise kulud (VÕS §194 lg 4). Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul pärast taganemisteate esitamist.

Tarbija peab tagastama müüjale kõik originaalpakendis pitseeritud, kahjustamata, avamata ja samas koguses esemed, välja arvatud juhul, kui ese on tarbija süül hävinud, kahjustatud, kadunud või selle kogust vähendatud. Tarbija ei tohi tooteid vabalt kasutada enne lepingust taganemist. Tagasimakse tehakse alles siis, kui kaubad on ohutult vastu võetud ja üle vaadatud.

Kasutajale tagastatakse toodete eest makstud summa ja saatmiskulud.

Kui soovite kaupa tagastada, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@biohansa.ee. Kauba tagastatakse ainult üks kord, kui see on kokku lepitud meie meeskonna liikmega. Kui see on kahjustatud, saadame hea meelega asendaja, kui originaal on meile tagasi jõudnud ja üle vaadatud. Peate meile 14 päeva jooksul pärast eseme kättesaamist teatama, et soovite selle tagastada. Kokkuleppel peate selle meile 14 päeva jooksul tagastama.

Kui märkasite kohaletoimetamisel, et kaup või saadetis on füüsiliselt kahjustatud, sellel puudub sisu või sellel on avanemismärke, saate kulleriteenuse eest kompensatsiooniprotsessi esitada.

Kui saate rikutud eseme, siis palun tehke kohe fotod. Veenduge, et kaubad oleks meile tagasi reisimiseks ohutult ja kindlalt pakitud ning kui olete meie klienditeenindusega kokku leppinud, saatke need kaubad kontrollimiseks tagasi.

Tagasimaksed ja asendamine

Tellimuse esitamisega nõustute tingimustega, et tolli valduses olev või transiidi käigus kadunud rahvusvaheline tellimus ei saa tagasimakset. Sellistes olukordades langetatud korraldust käsitletakse igal üksikjuhul eraldi.

Makseid makstakse tagasi nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemisteate laekumisest. Makse tagastatakse ostjale pangaülekandega tema pangakontole.

Kui nõutakse tagastamist, siis pärast kauba kokkulepitud tagastamist meie lattu kontrollib töötaja seda, et see vastaks ülaltoodud tingimustele. Kui ülevaatuse käigus heaks kiidetakse, makstakse teile tagasimakse teie esialgse makseviisi abil võimaluse korral tagasi või salvestage krediit.

Pange tähele: kliendi tagastamiskulusid ei tagastata, välja arvatud juhul, kui ese saabus kahjustatud.

Võtame klienditeenindust väga tõsiselt, nii et kui te pole tootega rahul, tahame teilt midagi teada saada. Palun võtke meiega ühendust aadressil info@biohansa.ee.

Kui teie ese oli kohaletoimetamisel kahjustatud, peate sellest meile teatama 14 kalendripäeva jooksul pärast kättesaamist oma aadressil. Ülaltoodud e-posti aadressi abil saate meile teada anda kõigist kahjustustest (koos fotodega). Kui meile tagasi saadetakse, vaatame selle üle ja saadame vajaduse korral välja asendaja.

Autoriõigus; Kaubamärgid

Selle saidi materjalid ja sisu, sealhulgas, kuid mitte ainult, tekst, logod, fotod, graafika ja kood (koos “Sisu”), on kaitstud autoriõiguse, kaubamärgi või muude omandiõigustega ning need õigused kehtivad ja on kaitstud igasugusel kujul, meediumid ja tehnoloogiad, mis on praegu olemas või tulevikus välja töötatud.

Selle saidi paberkandjal elektrooniliseks kopeerimiseks ja printimiseks antakse luba ainult tellimuse vormistamiseks või toodete ostmiseks. Võite kuvada ja vastavalt mistahes selgesõnalisele piirangule alla laadida või printida materjali osi saidi erinevatest piirkondadest ainult oma mitteäriliseks kasutamiseks või tellida tooteid Hulgitec käest või osta tooteid. Mis tahes muu kasutamine, sealhulgas, kuid mitte ainult, selle saidi sisu reprodutseerimine, levitamine, kuvamine või edastamine, on rangelt keelatud, välja arvatud juhul, kui Hulgitec on andnud selleks kirjaliku loa. Te ei tohi muuta, eemaldada, kustutada, täiendada, lisada, avaldada ega osaleda tuletisteoste loomisel või nende sisust loovutamisel ega müümisel ega mingil viisil sisust täielikult või osaliselt kasu saada.

Kui rikute mõnda neist tingimustest, kaotab teie sisu sisu automaatse kasutamise luba kehtivuse ja peate viivitamatult hävitama kõik sisu osad, mis teil on.

Elektroonilised reklaamisõnumid

Hulgitec kasutajatega võetakse kaugsuhtluse kaudu ühendust ainult juhul, kui kasutaja ei ole selgesõnaliselt vastu ja vastavalt elektroonilise side seaduse-1 sätetele. See tähendab, et võime saata teile aeg-ajalt e-posti teel pakkumisi või infolehti, kui te just ei vaidlusta. Me ei saada teile kunagi rämpsposti.

Reklaamimeilid sisaldavad järgmist teavet:

 • Selgelt ja ühemõtteliselt reklaamina märgitud,
 • Kaubasaatja “Hulgitec” on selgelt nähtav,
 • Sellisteks märgitakse mitmesugused kampaaniad, tutvustused ja muud turundusvõtted. Samuti sätestatakse selgesõnaliselt nendes osalemise tingimused,
 • See näitab selgelt võimalust reklaamisõnumite saamisest loobumiseks,
 • Kui klient ei soovi reklaamteateid saada, järgib Hulgitec neid soove sõnaselgelt.

Ülevaated ja kommentaarid

Klientide kirjutatud ülevaated, kommentaarid ja arvamused on osa e-poe funktsionaalsusest ja on pühendatud kasutajate kogukonnale.

Hulgitec lubab arvamuse kirjutada igal veebipoe kasutajal enne lõplikku avaldamist Hulgitec ülevaate kaudu. Hulgitec ei avalda arvamusi ega kaastöid, mis on mingil moel solvavad, sobimatud või mille hinnang ei paku teistele kasutajatele ja külastajatele eeliseid.

Vastutuse piiramine

Enne ostmist peab ostja küsima teavet oma riigi seaduslikkuse kohta. Me ei saa anda teavet ühegi meie toote õigusliku staatuse kohta teie elukohariigis. Teie, ostja, kohustus on tagada, et kõik, mida ostate, on seaduslik.

Hulgitec annab endast parima, et tagada oma veebilehtedel avaldatud teabe valuuta ja täpsus. Kuid tellimuste töötlemise ajal võib esineda asjade laadi, tarnimist või hinnamuutust. Sel juhul teavitab müüja klienti muudatustest ja lubab tal lepingu üles öelda või tellitud kauba välja vahetada.

Hulgitec ei vastuta külastajate kirjutatud artiklite kohta avaldatud arvamuste sisu eest. Enne ülevaate avaldamist lükkab Hulgitec tagasi need, mis sisaldavad ilmseid valeväiteid, on sobimatud, eksitavad või solvavad. Hulgitec ei vastuta teabe ja arvamuste eest ega vastuta vastutustes, mis tulenevad arvamustes esitatud teabest.

Kaebused ja vaidlused

Hulgitec austab kehtivaid tarbijakaitseseadusi ja pärast kõiki mõistlikke jõupingutusi, et täita oma kohustus luua tõhus kaebuste käsitlemise süsteem.

Probleemide korral saab ostja müüjaga ühenduse luua e-posti aadressil info@biohansa.ee. Hulgitec eesmärk on kliendiga suhelda 3 tööpäeva jooksul. Kaebuse esitamise kord on konfidentsiaalne.

Hulgitec tunnistab, et tarbijavaidluste oluline omadus on ebaproportsionaalne nõude majandusliku väärtuse ning vaidluse lahendamiseks vajaliku aja ja kulude vahel, mis on ühtlasi tarbija jaoks suureks takistuseks kohtumenetluse algatamisel. Seetõttu püüab Hulgitec kõik võimalikud vaidlused sõbralikult lahendada.

Vastavalt seaduses sätestatud normidele ei tunnusta Hulgitec tarbijavaidluste lahendamise eest vastutavaks ühtegi lepingulist tarbijavaidluste lahendamist, mille võib tarbija käivitada vastavalt tarbijavaidluste kohtuvälise lahendamise seadusele.

Need õigusaktid, mis tulenevad tarbijavaidluste kohtuvälise lahendamise seadusest, Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusest (EL) nr 524/2013 tarbijavaidluste veebipõhise lahendamise kohta ja määruse (EÜ) nr 2016 / 2004 ja direktiiv 2009/22 / EÜ.

Kohustustest loobumine

Klient nõustub, et Hulgitec pakutavate toodete või teenuste kasutamine toimub ainuisikulisel vastutusel. Kõiki tooteid tarnitakse sellisena, nagu nad on, ilma konkreetsete garantiideta.

Ühelgi juhul ei vastuta Hulgitec ega tema sidusettevõtted vigastuste, kaotuste, kahjunõuete ega mis tahes tüüpi kahjude eest, mis tulenevad tema teenuste ja toodete kasutamisest.

Privaatsuseeskirjade ja tingimuste muudatused

Jätame endale õiguse muuta selle tingimusi igal ajal kliendile ette teatamata. Viimaseid nõudeid ja tingimusi saab vaadata siin, veebisaidil.

Privaatsuseeskirjade ja tingimuste muudatused

Jätame endale õiguse muuta selle tingimusi igal ajal kliendile ette teatamata. Viimaseid nõudeid ja tingimusi saab vaadata siin, veebisaidil.

Kontakt ja küsimused

Kui teil on pärast tingimuste lugemist küsimusi, kaebusi või märkusi, kirjutage meile julgelt või saatke meile e-kiri.